OFERUJEMY SZEROKIE SPEKTRUM USŁUG POLIGRAFICZNYCH, PROJEKTOWYCH I REKLAMOWYCH.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Projekty graficzne

jeśli klient na etapie zapytania o wycenę nie posiada gotowego projektu, który można zastosować w produkcji, nasi graficy chętnie pomogą. To ludzie z ogromnym doświadczeniem w poligrafii i reklamie. Nasze projekty są przygotowywane z dbałością o szczegóły oraz dostosowane do finalnej produkcji, uwzględniają zużycie i rodzaj zastosowanych materiałów. Produkcja, później, to nie problem.

Druk wielkoformatowy

wykonujemy na ploterach latexowych lub solwentowych. Używamy folii monomerycznych, polimerowych i wylewanych w zależności od tego, jaka jest charakterystyka pracy. Dostosowanie poprawnego materiału następuje po przeanalizowaniu potrzeb klienta.

Strony www i sklepy internetowe, programowanie, manipulacja grafiki

współpracujemy z kilkoma zdolnymi programistami – freelancerami, którzy bardzo szybko stworzą stronę www zgodną z najnowszymi trendami, zaprogramują sklep lub po prostu poprawią działanie twojej obecnej witryny. Potrafimy bardzo ograniczać wielkość grafik i kodu na stronach internetowych co sprawia, że ich czas ładowania ulega znacznemu skróceniu.

Cięcie folii barwionych w masie i cięcie po obrysie

super rozwiązanie dla grafik jednokolorowych. Pracujemy na foliach ORAFOL®. Dostępna jest u nas pełna gama kolorów wszystkich serii oferowanych przez ORAFOL®. Tniemy także wcześniej wydrukowane naklejki wielokolorowe po obrysie (OPOS)

Wyceny, jak je rozumieć???

Każda wycena jest przygotowana na podstawie danych przedstawionych przez Klienta. Kalkulując cenę bierzemy pod uwagę przede wszystkim budżet i czas, na który reklama jest przewidziana. Przykładowo, krótkie kampanie reklamowe w sklepach i galeriach będą przygotowane na materiałach, które są tańsze ale będą służyć maksymalnie kilka miesięcy. Jeśli Klient chce okleić flotę nowych aut, które w zamyśle będą służyć kilka lat, użyjemy materiałów droższych, które nie zgubią koloru pod wpływem słońca i nie zniszczą lakieru gdy przyjdzie czas ich demontażu. Podejście do wycen jest bardzo indywidualne. Bardzo dużo zależy od współpracy między klientem a naszą firmą. Przy dobrym określeniu potrzeb, wyceny niejednokrotnie można obniżyć nawet o 20% w stosunku do pierwotnych założeń budżetowych.

Wasza cena diametralnie różni się od ceny innych firm!

Hmmmm… powiemy szczerze, cudów nie ma. Z doświadczenia można stwierdzić jednoznacznie, wycena może różnić się pomiędzy firmami do 15-20%. To normalny poziom “+/-” jaki można uzyskać, np. kupując większe ilości materiałów. Wyceny różniące się powyżej 20% są wycenami przygotowywanymi na innych materiałach i porównywanie takich ofert nie ma najmniejszego sensu. Na pewno, w pewnym miejscu okaże się, że coś nie jest policzone albo jest zastosowany gorszy jakościowo pół-produkt. Jedno, o co możemy prosić to aby nasi klienci uważali i dokładnie sprawdzali przedstawione oferty.

Poprawne dostosowanie materiałów i półproduktów.

W naszych wycenach ZAWSZE oferujemy produkt, który spełni wymagania jakościowe klienta. Nasze produkty służą przez taki okres czasu, na jaki zostały zaplanowane, bez utraty jakości. Potrafimy doradzać, znamy właściwości materiałów i mamy możliwości importu nawet najrzadszych serii i odmian pół-produktów stosowanych w branży poligraficznej i reklamowej.